Żeby coś mieć, trzeba tego pragnąć.

Większość z nas planowała swoje życie, będąc jeszcze dzieckiem. Ja marzyłam o wielkich podróżach, nieznanych kontynentach, a w głębi duszy pozostawało także wielkie zainteresowanie sztuką, jako aktem tworzenia rzeczy niezwykłych. Jako mała dziewczynka z wypiekami na twarzy malowałam obrazy, wyszywałam obrusy i serwetki, szyłam sukienki i wielkie kreacje dla moich lalek. Marzyłam o tym, co mogę ofiarować światu.

W październiku 1987 roku, z pomocą męża, założyłam swoją własną firmę, która wyrosła z dziecięcych planów i fantazji. Już w szkole podstawowej buntowałam się przeciwko smutnej szarości i w wyobraźni kreowałam swój własny, kolorowy świat. Wyobrażenia stopniowo wcielałam w życie, szyjąc ubranka dla siebie i koleżanek, robiąc na drutach sweterki, czapki i szale. Zauważyłam wtedy, że oprócz ogromnej przyjemności tworzenia i rozwijania swoich talentów stało się to dla mnie okazją do zarobienia pierwszych pieniędzy. Bardzo szybko okazało się, że moja mikroprodukcja jest zbyt skromna, a tworzone przeze mnie rzeczy bardzo się podobają i popyt przekracza moje możliwości.

Projektowanie

Każda kolekcja jest dokładnie przemyślana tak, by nasza odzież była atrakcyjna, praktyczna i wygodna. Tworzeniu poszczególnych kolekcji towarzyszy myśl o potrzebach bardzo wymagającego rynku i klienta, jakim są dzieci. Ta świadomość i chęć sprostania wysokim wymaganiom, wciąż bardzo mocno nas mobilizuje i staje się aktywnym bodźcem do twórczego działania.

Bądź konsekwentny i ciężko pracuj. Nigdy się nie poddawaj.

Produkcja

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa zawdzięczam pracy całego zespołu pracowników. Wielu wspaniałych ludzi współpracujących ze mną od lat przyczyniło się do mojego sukcesu. Spokojny, ciepły, ale przede wszystkim bezpieczny dom dał możliwość rozwoju mojej olbrzymiej pasji- tworzeniu piękna z miłością!

Wprowadzane systemy zarządzania produkcją, nowoczesny sprzęt komputerowy, park maszyn szwalniczych i hafciarskich, studia projektowe – wszystko to pozwala na szybkie i precyzyjne sterowanie oraz ciągłą kontrolę jakości produktów.

Podstawą filozofii „Wójcika” jest przekonanie, że doskonałość całości leży w doskonałości każdego najmniejszego detalu. Wykwalifikowana kadra koordynuje i kontroluje przebieg wszystkich procesów produkcyjnych z dbałością o każdy szczegół, dąży do standardu najwyższej jakości.

Sam tworzysz swój świat. Twój świat najpierw powstaje w Twoim umyśle.

Firma - powiedz życiu TAK!

Powiedziałam „tak” i założyłam firmę, która zatrudniała cztery osoby. Pamiętam jak pewnego dnia, stojąc przed oknem mojego pokoju będącego jednocześnie szwalnią, spojrzałam przed siebie i w okiennym odbiciu zobaczyłam oczami wyobraźni wielki zakład, który zatrudnia 50 osób. Powiedziałam to głośno, choć pozostawało to tylko w sferze marzeń. Wierzę w to, że ta wizja mojego życia otworzyła drogę do realizacji planu, który wprowadzam w życie po dziś dzień: Pragnienia, Marzenia, Nadzieje, Fantazje.

Miej pozytywne nastawienie. Myśl o sukcesie, a nie o porażce. Nigdy nie przestawaj się uczyć. Działaj. Cele są niczym bez czynów. Określ swoje prawdziwe marzenia i cele. Bądź konsekwentny i ciężko pracuj. Nigdy się nie poddawaj. Ucz się na swoich błędach. Bądź odpowiedzialny. To moje sekrety sukcesu.

Z perspektywy czasu widzę, że nie zawsze drogi moich działań były usłane różami i przeżywałam także trudne chwile. Pierwsze produkty sprzedawane na rynku odbiegały jeszcze od mojej wizji robienia rzeczy najlepszych i nie zaspokajały wszystkich aspiracji, zarówno pod względem stylistyki, jak i jakości. Wraz z ciągłym wzrostem sprzedaży podnosiliśmy nasze kwalifikacje, tworząc grupę najlepszych fachowców w branży, technologów, projektantów, stylistów – po latach tworzymy duże przedsiębiorstwo i osiągnęliśmy najwyższą jakość, która stała się znakiem firmowym. Entuzjazm czyni każdą pracę łatwą i przyjemną. Nadzieja budzi w nas przekonanie, że osiągniemy to, czego pragniemy.

Nadzieja budzi w nas przekonanie, że osiągniemy to, czego pragniemy.

Kolekcja

Poszukiwanie nowych trendów i form, śledzenie aktualnych propozycji tkanin i dodatków, rozwija z każdym dniem kreatywność moją i mojego zespołu stylistów. Największe pokazy mody, magazyny specjalistyczne – tam wszędzie znajdujemy kolejne inspiracje, przekładając je w naszych kolekcjach na poznane przez lata przyzwyczajenia rynku.

Kolorystyka naszych ubrań czyni nasz styl unikatowym i rozpoznawalnym. W gamie kolorów znajdują się tony inspirowane naturą, porami roku, zawsze jednak świeże i zestawione w zaskakujących połączeniach. Barwy wybierane ze smakiem, korespondując z najnowszymi trendami w świecie mody.

Miej pozytywne nastawienie. Myśl o sukcesie, a nie o porażce.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć